Kilka HDMI razem [Sticky]

Kabel HDMI nie jest niczym nowym, dlatego że norma HDMI jest stosowany od dawna. Takie kable można zakupić w każdym sklepie z elektroniką i też w internecie. Coraz częściej ukazują się natomiast rozgałęźniki HDMI, które pozwalają na prezentowanie obrazu na kilku monitorach.

HDMI matrix 4×2 jest jednym z takich rozgałęźnik. Jest to stacja, która ma 4 sekcje na porty HDMI a w każdej z tej wycinków znajdują się dwa porty.
Łącznie takie rozgałęźnik ma zatem 8 portów HDMI. HDMI 4×2 jest bardzo nowoczesnym urządzeniem, które umożliwia podpinać jednocześnie wiele portów HDMI. Takie urządzenie nie jest drogie, dlatego że kosztuje mniej więcej 100 pln, a za to jest bardzo funkcjonalne. Z całą pewnością ułatwia pracę z obrazem i daje możliwość rzucać ten obraz na wielu monitorach. Splitter HDMI 2×4 , a ponadto tego rodzaju rozwiązania są stosowane zarówno przez osoby zajmujące się na co dzień grafikom, jak i przez graczy , a oprócz tego firmy, które w swoich działaniach wykorzystują elementy graficzne. Część użytkowników kupuje sobie także takie urządzenie do domu, dlatego że chcę rzucać obraz na kilku monitorach. W internecie tego typu rozwiązania można kupić z całą pewnością taniej niż stacjonarnie. Niższe ceny wcale nie determinują gorszej jakości. Nawet całkiem inaczej, jakość w sieci może być taka sama, a w pewnych przypadkach nawet lepsza. Oczywiście trzeba zwracać uwagę na producentów konkretnych rozwiązań. To producent determinuje, czy produkt jest stworzony w zgodzie ze wszystkimi zasadami i czy będzie funkcjonalny przez długi okres czasu i będzie nas przez to cieszył.

Sprawdź tutaj: hdmi switch 4×2.

 

Zostaw komentarz

Tagi:
Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.